« تولید کننده انوع آجر های نما - آجرهای نسوز - آجر نمای نسوز - آجر نمای طرح انگلیسی و آمریکایی - آجرهای نمای ماندگار و آجرهای نمای ده سوراخه قرمز چهار طرف نما »

مجموعه کارخانجات تولیدی آجر آزادی شامل دو واحد تولیدی کارخانه آجر نسوز آزادی به مساحت 15.000 مترمربع و کارخانه آجرنمای نسوز فدک به مساحت 10.000 مترمربع میباشد. فعالیت این کارخانه در سال 1375 باتولید آجرهای نسوز و محصولات نسوز آغاز گردید و با توجه به نیاز بازار این واحد محصولات آجرهای نمای نسوز را در سبد محصولات خود قرار داد و جهت گسترش کارکارخانه آجر فدک را در جنب کارخانه آجر آزادی با کوره های جدید و امکانات مدرن به این مجموعه اضافه کرد و هم اکنون آماده تولید محصولات با کیفیت و کمیت بیشتر جهت جوابگویی به نیاز مشتریان و بازار میباشد.


گروه توليدي و صنعتي آجر آزادي با توکل به خداوند متعال، پشتکار و ياري کارکنان مجرب و بهره گيري از تکنولوژي روز اقدام به توليد انواع آجرهاي نسوز، نما و سفال ده سوراخه چهارطرف نما نموده است.

اين مجموعه در راستاي نياز روز صنعت ساختمان و رضايتمندي مشتريان عزيز توانسته است با بهره برداري از مواد درجه يک معادن ممتاز کشور محصولاتي متنوع توليد و همواره سطح کيفي آن را مطابق با استاندارهاي ملي و بين المللي بالا ببرد.

مديريت و پرسنل خلاق اين گروه با استفاده از امکانات خود و درک کامل از نيازهاي مشتريان و مصرف کنندگان آمادگي کامل توليد انواع محصولات جديد و قبول سفارشات و پيشنهادات جهت توليد از طرف شما عزيزان مي باشد.

در فرآيند توليد آجر عوامل و مراحل مختلفي وجود دارد که به موارد ذيل اشاره مي شود:

1. دپوي خاک و مواد: نسبت به نوع آجر خاک و مواد اوليه آن بصورت جداگانه نگهداري شده که اين مرحله نيازمند دقت زيادي مي باشد بطوريکه هيچگونه ناخالصي يا مواد اضافه خارجي نبايد وارد آن شود.

1-1.jpg 1-2.jpg

2. سنگ شکن و آسياب: پس از مرحله دپو نوبت جداسازي سنگ ها از خاک مي باشدکه توسط دستگاه خردکن شکسته شده و به خاک تبديل مي شود در مرحله بعدي کل مواد بصورت يکسان آسياب شده که پس از آسياب موادي يکنواخت تهيه مي شود.

2-1.jpg 2-2.jpg

3. مرحله ميکس و آماده سازي: در اين مرحله مواددي به خاک اضافه مي شود که باعث بالابردن مقاومت و استحکام آن باشد در اين مرحله ماده اصلي يا به طور عام خمير مايه اصلي توليد آجر فراهم مي شود.

3-1.jpg 3-2.jpg 3-3.jpg

4. پرس: با استفاده از پرس هاي تمام هيدروليک اتوماتيک شکل اصلي آجر به وجود مي آيد که در اين مرحله پس از پرس کردن سايز آجر از لحاظ يکنواختي و سالم بودن لبه هاي آجر مورد بررسي و کنترل قررار مي گيرد.

4-1.jpg 4-2.jpg 4-3.jpg

5. پخت: پس از پرس کردن آجرها براي پخت درون کوره ها قرار ميگيرند که نسبت به نوع آجر و درجه پخت آنها کوره ها و درجه کوره ها نيز متفاوت است.

5-1.jpg 5-2.jpg 5-3.jpg

6. جداسازي و تفکيک رنگ: پس از پختن آجر درون کوره ها آجرها نسبت به رنگ هايشان جداسازي شده و چنانچه از لحاظ ترک خوردگي و رنگ مشکلي داشته باشند کنار گذاشته مي شوند.

6-1.jpg 6-2.jpg 6-3.jpg

7. مرحله بسته بندي: در مرحله آخر آجرها داخل کارتن گذاشته شده يا توسط دستگاه هاي شيرينگ وکيوم و بسته بندي شده و براي بارگيري و انبار آماده مي شود.

7-1.jpg 7-2.jpg 7-3.jpg

 

توليدات اين کارخانه داراي دوگروه کلي مي باشد

  • آجرهاي نسوز در انواع مختلف
  • آجرهاي نماي قرمز و سفال ده سوراخه