آیا می خواهید ببینید که (محصولات آجر آزادی) روی نمای مورد نظر شما به چه شکلی خواهد شد؟

متریال های زیر، همگی از محصولات ما هستند که برای استفاده در نرم افزارهای طراحی سه بعدی (3D Max) آماده سازی شده اند. شما می توانید با دانلود این متریال ها، هریک از محصولات ما را بر روی طراحی های خود اعمال کنید و وضعیت طرح خود را مشاهده نمایید.

نام مجموعه توضیحات دانلود
چیدمان نا منظم (ترکیبی) چیدمان آجرها به صورت پله پله و به شکل نامنظم قرار داده شده است.
این روش معمولاً در سطح نمای ساختمان ها رایج است.
دانلود
چیدمان منظم چیدمان آجرها به صورت ردیف ها و ستون های مرتب قرار داده شده است.
این روش معمولاً برای قسمت های جزئی دیواره ها و طاق ها استفاده می شود.
download_file_2.png

ادامه مطلب ...

درهنگام نما کاری باید دقت شود که دوغاب روی آجر ریخته نشود و یا حتی الا مکان اگر دوغاب روی آجر ریخته شود با پارچه نرم یا گونی نرم دوغاب روی آجر را پاک کرد زیرا اگر درون آجر نفوذ کند وجذب شود به سختی پاک میشود و بهتر است در هر چند ردیفی گه آجر چیده شد تمیز کاری انجام شود.
نکته بسیار مهم: در هنگام نما کاری یا بند کشی این است که به هر دلیلی اگر سطح نمای آجری کتیف شود قبل از اتمام کار ویا قبل از خشک شدن کامل دیوار یا ملات پشت دیوار که در بعضی مواقع بین یک هفته تا 10 روز طول میکشد به هیچ عنوان آب روی نمای ساختمان گرفته نشود.

ادامه مطلب ...

نقاشی دیوارها:

بسیاری از افراد از رنگ های خنثی مثل سفید، عاجی ،کرم روشن یا طوسی روشن برای دیوار های خانه خود استفاده می کنند.

این کار به هیچ وجه کار اشتباهی نیست که از رنگ خنثی برای نقاشی دیوارها استفاده نمایید و اگر در حال حاضر دیواری با چنین رنگی دارید خود را برای تغییر رنگ آن ها تحت فشار قرار ندهید.

اما اگر برای کسب تجربه ای جدید با رنگی جدید و متمایز واهمه دارند توصیه می کنیم ترس را کنار بگذارید و حداقل یک دیوار اصلی را به رنگ مورد نظر و دلخواه خود رنگ آمیزی کنید.

خواهید دید که حسی خوشایند که تا به حال آن را تجربه نکرده اید را احساس می کنید. فقط فراموش نکنید که اگر فضای شما کوچک است از رنگ های تیره اجتناب کنید تا فضا کوچک تر و گرفته به نظر نرسد.

ادامه مطلب ...